Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Havuz :
Bir tanesi yarı olimpik olmak uzere 2 Adet ısıtılabilen kapalı havuz 1Aquaparklı acık havuz ,1 jakuzi havuzu olmak üzere Toplam 4 Havuz bulunmaktadır.

Mini Futbol Sahası :
1 Adet Sunı cim halı saha

Basketbol :
1 Adet basketbol sahası.

Tenis :
1 adet uluslararası boyutta tenis kortu

Oyun Salonu :
Bilardo, Langırt,Masa Tenisi,Air Hockey.

Cocuk Oyun Salonu :
(00-08) Yas arası çocuklarımızın eğlenebileceği mini oyun odası

Spor Salonu :
25 Adet Tamamı profesyonel aletlerden oluşan çalışma istasyonu

Canlı Müzik :
Heraksam ana Restaurantta canlı muzık eslıgınde yemek servısı verılmektedır.

SPA Merkezi :
Spa merkezimizde birçok sağlık ve bakım olanakları sunulmaktadır.

Türk Hamamı :
Cift gobek taslı Turk hamamında kese ve masaj yaptırarak hissedebileceğiniz. Kese ile gözeneklerin açılmasını, ölü derilerinin atılmasını, cildi bakterilerden temizlerken vücudun açılıp nefes almasını sağlar. Cildinize canlılık, sağlık ve parlaklık kazandırır. Vücuttaki negatif enerjinin pozitif enerjiye dönüşümünü sağlar. SPA bakımlarına başlarken vücudun SPA uygulamalarından en mükemmel şekilde faydalanması için ideal ortamı hazırlar ve güneş alerjisi riskini azaltır.

Sauna :
Kalori yakar,Kan dolaşımını hızlandırır,Derin ve rahat bir uyku saglar,Kasları gevsetir.Zararlı toksınlerin dışarı atılmasını saglar,Deri gozeneklerini temizler,stresi atar

Buhar Banyosu :
Derinlemesine deri temizliği için sağlıklı sıcaklıkta sıkılaşmış cildin gevşediğini hissedeceksiniz. Buhar banyosu negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirirken gözeneklerinizin açılmasını sağlar. Yorgun kaslar ve eklemler buharın etkisi ile gevşer ve yerini rahatlamaya bırakır. Buhar banyosu vücutta zindeliği ve zihnin de canlılığını sağlar.

Jakuzi :
kan dolaşımını hızlandırırken ve vücutta doğan toksinleri deri aracılığı ile dışarı atılmasına da katkı sağlar. Aynı zamanda deriye kadar uzanan sinir uçlarının uyarılması sonucu bazı ağrıların dinmesine, günlük yaşamın geriliminden uzaklaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca sportif aktivitelerden sonra veya stresli ve yorucu bir günün sonunda hidromasaj, insan vücudunun eski dinamizmini kazanmasında çok önemli rol oynamakta ve zihinsel rahatlama sağlamaktadır.